Týden 11.6. - 15.6.2018

ČESKÝ JAZYK:
První čtení - dokončíme průběžně zbytek učebnice str.55 až konec
pracovní sešit První čtení - také průběžně budeme dokončovat
Písanka 2 - str.28-34 dokončení Písanky
MATEMATIKA:
Matematika 1/2 - str.49-52 -počítáme do 20, procvičujeme
Pracovní karty k matematice (děti budou dostávat průběžně k procvičování a za domácí úkol)
PRVOUKA:
Děti budou pracovat s pracovními listy, které vytisknu a budou si je ukládat do portfólií.
Opakování - nejdůležitější témata, která jsme prošli během roku. Děti si samy pro sebe zjistí, co si zapamatovaly.
ÚKOLY:
děti budou dostávat domácí úkoly podle probírané látky, buď to bude pracovní list (ČJ, M, PRV) nebo práce v sešitech na určitých stránkách. Každý den si úkol vysvětlíme, a pokud nebude dítě vědět, tak se podívejte na webové stránky třídy, kde je vždy úkol popsán. Nechci dávat úkoly už na týden dopředu, protože mi přijde smysluplnější, zadávat je podle potřeby z toho, co právě probíráme a co děti potřebují procvičit.


INFORMACE PRO RODIČE:
- Třídní schůzky se budou konat tento čtvrtek 14.6. od 17,00 hod. u nás ve třídě.
- V následujících dnech nebude školní jídelna vydávat obědy. Děti, které budou mít zaplacené obědy, dostanou po vyučování studený balíček. Bude to: 13. a 14.6. - středa, čtvrtek.
- V pátek 15.6. jedeme do divadla Minor na představení Nebojsa. Budu vybírat 100,- Kč. Sraz bude v 7,50 hod. před školou, případně 8,05 hod. na nádraží (odjíždíme v 8,09 hod.). Návrat bude vlakem v 11.,31 hod. z Masarykova nádraží (11,52 hod. v Klánovicích). Děti půjdou rovnou na oběd do jídelny, kde si je převezme paní vychovatelka. S sebou malý batůžek se svačinou, průkazku na MHD, čip na oběd.
- Čtenářské listy - do konce školního roku nás čeká ještě poslední prezentace Čtenářských listů. Kdo ještě neměl poslední čtvrtý Čtenářský list, tak postupně noste.

ZHODNOCENÍ TÝDNE 4. - 8.6.2018
Škola v přírodě se nám opravdu vydařila. Zprávy jste mohli číst na našich webových stránkách. Zvládli jsme i drobná či větší stýskání a díky hezkému počasí jsme si vše opravdu užili (včetně koupání v bazénu, na které se děti těšily).
Pokud jste našli nějaké "přebytky" v kufru, pošlete je, prosím, do třídy. Pokusíme se zjistit, komu patří.